V neděli 11. 5. 2025 jsme vyjeli na cyklovýlet z našeho ubytka z Dyjákovic do Božice na mši sv.. No celkem jsme si dali, jeli jsme ve velké skupině s malými dětmi, v pořádné zimě, do kopců a vítr proti nám. Ale to milé překvapení, když mši sv. sloužil P. Mgr. at Mgr. Marek Orko Vácha…
Byli jsme s manželkou na nedělní mši v Lechovicích. Hlavně k vůli Otci Marku Váchovi již 2x.Ono je to ze Zlína trochu z ruky. A nelitovali jsme. Kázání, krásný kostel a pohostinnost místních farníků po mši na faře prostě příkladné.Moc děkujem.
Manželé Klempovi, Zlín.
admin_panel_settings
Is this your business? Manage it for free
Verify yourself and get the opportunity to edit the profile, respond to reviews and other benefits.