Moc doporučuji.Velmi hodná, příjemná a usměvavá paní, se kterou se skvěle povídalo. Opravu náramku provedla rychle a kvalitně, s výsledkem jsem naprosto spokojený. Je vidět, že svou práci dělá pečlivě a se zájmem o zákazníka. Určitě se sem rád vrátím. 😊
admin_panel_settings
Is this your business? Manage it for free
Verify yourself and get the opportunity to edit the profile, respond to reviews and other benefits.