Mohu jen říci že pan doktor mě nenechal ve štichu,potřebovala jsem udělat otisky na protézku a nebyl žádný problém.Teď mám opět problém praskla mi horní protézka a z dolní mi už chybí dva zuby tak snad mě pan doktor přijme.
Bakalárová.
Pan Doležel je výborný zubař. Člověk většinou k zubaři moc rád nejde, ale tady je to jiné :-) Pan zubař je citlivý, svou práci výborně zvládá, vždy se snaží, aby to pacienta bolelo co možná nejméně, je to prostě profesionál, výborný zubař i člověk. Vždy pomůže a má pochopení. Mohu vřele doporučit!